• Dostawa

 DOSTAWA

Zamówienie trafia do realizacji w momencie zaksięgowania wpłaty. Czas realizacji do dnia wysyłki nie powinien przekroczyć czasu wskazanego na stronie zakupionego produktu - wysyłka następuje po 1-7 dni roboczych ( chyba, że na stronie produktu wskazano inaczej)  następujących po zamówieniu (np. jeśli zamówisz w piątek etui z realizacją 3-5 dni- przewidywany termin spakowania paczki to środa). Gdyby cokolwiek miało wpłynąć na wydłużenie czasu realizacji ponad czas wpisany na stronie produktu będziemy się z Panstwem każdorazowo kontaktować. 

Schemat wysyłki:

Produkty dostępne na magazynie - zgodnie z informacją na karcie produktu
Etui malowane - do 7 dni roboczych
Produkty z inną miarą (e-booki na życzenie, szersza gumka przy rozmiarze B5) - do 5 dni roboczych
W przypadku wyboru wielu produktów z różną datą dostępności wysyłka nastąpi w terminie realizacji najpóźniejszego z nich.

Metody dostawy:

Do wyboru dajemy dwie opcje dostawy - Kurier oraz paczkomat InPost, na życzenie istnieje możliwośc wysyłki pocztą polską, prosimy tylko opłacić paczkę jak za kuriera, a w uwagach zaznaczyć, że chcielibyście Państwo aby paczka została wysłana za pomocą operatora państwowego. 

O momencie wysyłki zostaniecie Państwo powiadomieni mailowo wraz z numerem nadania by kontrolować jak daleko jest paczka. Nie odpowiadamy za wydłużenie się czasu z przyczyn leżących po stronie dostawcy usług. 

W przypadku gdy paczka ma być pilnym prezentem prosimy o wybór produktów dostępnych na magazynie. W przypadku opcji etui malowanego możemy przyspieszyć termin ale również prosimy o taką adnotację.

 

Jeśli potrzebujesz by paczka dotarła w innym terminie prosimy o kontakt pod adresem: boocov@boocov.pl