• O Boocov

20201020_114116.jpg

Pomysł na Boocov (a jeszcze wtedy Antygnieciucha) pojawił się nagle , gdy kolejna książka po przebytej podróży wyglądała bardzo źle. W torebce , choćbym nie wiem jak się starała, zawsze znalazł się przedmiot, który pozaginał rogi albo pogniótł całą okładkę. Powiedziałam: dość. Usiadłam do maszyny i próbowałam stworzyć coś, co będzie lekkie, wygodne, estetyczne ale przede wszystkim chroniące moje książki.

Tak powstał Antygnieciuch,który towarzyszy mi już 7 lat ale dopiero od 2019 został przedstawiony innym czytelnikom. Nie myślałam, że zostnie odebrany z takim entuzjazmem! 

Z czasem okazało się, że nasze etui nie służy tylko książkom ale używane jest by schować w nim planer, kalendarz, luźne dokumenty a nawet zeszyty szkolne.  Staje się nieodłącznym towarzyszem codziennych podróży.  Etui doceniła też gazeta "Polityka" prezentując flagowego "PanPuszka" jako prezent świąteczny.

Od lipca 2020 Antygnieciuch przekształcił się w Boocov i rozwija się w zaskakującym tempie! 
Obecnie oferujemy etui na książki A5 i B5 , etui na czytniki książek a w planach mamy poszerzanie asortymentu. 

Zaobserwuj w nas w mediach społecznościowych:

Boocov tu: Fanpage Facebook

oraz tu: Instagram


Więcej o nas:
Boocov to firma rodzinna tworzona przez Olę, Arka i trzy świetne córki. Razem wymyślamy wzory, piszemy do Was na facebooku, Arek pakuje paczki i zajmuje się papierologią a Ola tworzy ilustracje. 
Kupując w Boocov macie pewność, że nie będziecie kolejnym, anonimowym klientem. 

Jesteś dla nas ważna/y. 


komentarze.jpg


DSC_0840.jpg