Jak co roku robimy sobie kilka dni przerwy aby naładować akumulatory. Nie będzie nas dokładnie 6 dni - 01.08-07.08.23

Dlatego każda osoba, która dokona zamówienia od 26.07 do 04.08.2023 otrzyma je dopiero po naszym powrocie. W ramach bonusu za "cierpliwość" będziecie mogli skorzystać z rekordowego jak na nas rabatu w wysokości 20%. Kod Wakacje20 będzie ważny od dzisiaj do 04.08.2023.

Wszyscy klienci, którzy dokonali zakupu do końca dnia 25.08.2023 otrzymają swoje produkty przed naszym urlopem.

Od dzisiaj działamy również ze szwalnią, która szyje dla was pockety. Chcemy aby wraz z nową stroną były one dostępne znacznie szybciej niż obecnie. 

Nasz zespół krawcowych w okrojonym składzie również przez ten czas będzie szyć wasze etui tak by zaraz po naszym powrocie wysłać do was jak najszybciej zamówienia.

Musicie jednak zrozumieć, że będziemy je wysyłać w kolejnści zamówień. Czyli osoby, które zamówiły 26.07 otrzymają je szybciej niż osoby, które zamówiły produkty 04.08. Chcemy z wysyłką uporać się w max. 4 dni robocze. 

Ostatnia ważna informacja dotycząca naszej strony internetowej. Jej zmiana nastąpi w połowie sierpnia. Niestety rzeczy, które chcemy wprowadzić wymagają napisania kilku skryptów, a sezon urlopowy zespołu IT wydłuża nam ten termin. Tak więc realizacja punktów lojalnościowych zostanie wydłużona.

Ok. Teraz ostatnia informacja. Od 01.08 zmieni się koszt wysyłki do paczkomatów. Niestety Inpost dość mocno podwyższył ceny. Nie wiemy jeszcze jak mocno ona wzrośnie ale będzie to pewnie kwestia kilku złotych. 
Konkurencja jednak nie śpi i być może uda nam się pozostać przy obecnej cenie ale wówczas produkty nie będą przesyłane do Paczkomatów tylko do sklepów "Żabka"
Oczywiście wam zostawimy wolny wybór.