Od kilku tygodni dostępne są nasze nowe produkty  nazywane przez nasze krawcowe - etui z klapą. My nazywamy je pocketami.

Chcieliśmy aby były dodatkiem do etui, a okazały się, że stały się naszym hitem. To wszystko oczywiście dzięki wam. Pocket już nawet nie stał się miejscem do przechowywania książki ale do przechowywania wszystkiego. Na waszych zdjęciach widzieliśmy, portfele, pieniądze, klucze od domu (samochodu) karty szczepień, dokumenty firmowe, kosmetyki etc.
Oczywiście, książki na nich były w dużej części ale jednak uświadomiliście nam, że można w nich trzymać...prawie wszystko.

Sporo osób pisze do nas, że chciałoby aby ich pocket miał rączkę. Niestety nie ma takiej możliwości. Wiemy, że format A4 jest używane do laptopów i notebooków. Rączka byłaby w tym momencie bardzo pomocna ale rzep mógłby tego nie wytrzymać. 

Kolory - póki co są 4. Jednak na życzenie możemy np. użyć innego velvetu na zewnątrz, którego nie ma obecnie np. butelkowa zieleń. Będzie to jednak zamówienie indywidualne i czas realizacji w takim przypadku może się wydłużyć o ok. 2 dni robocze.

Blog ostatni raz był aktualizowany rok temu. Postaramy się go częściej prowadzić. Jeżeli macie jakieś pytania, sugestie, pomysły to piszcie na boocov@boocov.pl