Przejdźmy do konkretów. 

Moje książki przechodziły już różne etapy. Chowałam je w siatkę co irytowało mnie gdy chciałam poszukać czegoś w torebce. Trzymałam je w ręce (np chcąc poczytać w poczekalni) ale najczęściej ... wkładałam po prostu luzem do torebki.
Obok książki był więc portfel, komórka, długopisy, paragony, kartki, ładowarka i 10 innych "absolutnie niezbędnych" rzeczy (wliczając w to pilot do telewizora, który miałam w końcu dowieźć do naprawy). 


Nastał dzień ,w którym zapragnęłam harmonii i spokoju ( ;) brzmi znajomo? ). 
Powstało etui, którego zastosowanie jest szersze niż myślałam.

1.CHRONI KSIĄŻKI PRZED USZKODZENIEM
Jeśli czytasz grube książki ( Kinga lub innego ambitnego pisarza, który nie zamyka się w 300 stronach) to z pewnością nie robisz tego "na raz". 

Jeśli książka jeździ z Tobą w plecaku czy torebce to narażona jest na pogniecenie kartek, zagięcie okładki.
Wyobraź sobie, że dzieje się to książce, którą kupiłaś/eś za niemałe pieniądze albo (co gorsze!) pożyczyłeś i musisz z duszą na ramieniu oddać.
Boocov jest właśnie po to!
Etui uchroni także mniejszą książkę zostawiając Tobie miejsce na inne rzeczy - faktury, wizytówki, skierowania od lekarza. To co cenię w etui to szybkość jego obsługi bo... nawet nie trzeba go wyciągać z torebki.
2.  KOCHASZ PORZĄDEK I HARMONIĘ- etui nie tylko chroni ale jest strażnikiem porządku!

Choćbym nie wiem jak się starała nie wygospodaruję w torebce kieszeni (tym bardziej gdy jest tylko jedna :P ) na rzeczy "szczególnej troski" - a taką jest dla mnie ksiażka i kalendarz.

TADAAAM - wygląda jak uporządkowana torebka? Pozory :) Uporządkowane jest tylko to co znajduje się w Boocovie. Reszta to już absolutny chaos. 
Często przewożę w ten sposób komórkę i powerbanka  wraz z planerem.3. OCHRONA ZESZYTÓW I KALENDARZA

Planujesz rok, pięknie wyrysowujesz mapę celów, listę "do zrobienia", listę marzeń i zapisujesz 1 stycznia jako magiczny początek. Na początku jest pięknie ale później? Jak wygląda Twój kalendarz po kilku miesiącach noszenia? 
Po to jest etui - żebyś mogła/mógł przewozić swój planer (czyli dla większości centrum życia biznesowego i rodzinnego :) ) BEZPIECZNIE!


Zakładam,że  Wasze szkolne dzieci przewożą w swoim plecaku minimum 5 zeszytów. Odkąd dałam etui mojej 4-klasistce jej zeszyty są...ach...jak nowe (a normalnie po miesiącu wymagałaby wymiany lub napisania usprawiedliwienia). 

Argument z porządkiem sprawdza się też tutaj. W plecaku jest teczka, są książki i etui z zeszytami.
Nastał wymarzony ład. 
Czy jeszcze zastanawiasz się nad zakupem etui Boocov? Sprawdź nasze bestsellery!